Pokročili jsme, ale hlavně neusnout na vavřínech

Pokročili jsme, ale hlavně neusnout na vavřínech

Prosinec 30, 2019 Uncategorized 0

Každý začátek je těžký a u nás to nebylo jiné. Pořádali jsme ochutnávky v restauraci Horác, které byly poskládány z našich přátel a počet hostů byste spočítali na jedné ruce. Proto jsme dnes rádi, že naše vína zná mnohem více lidí a jméno Vína od Krále už není pouze pojem mezi našimi přáteli.

Společná degustace v rakouském kostele.

Ne každý, nás znal jako vinaře, ale spíš jako dva kluky co spolu od mládí hrají basket. Tam se taky předvádíte před lidmi, ale když něco pokazíte, vezme to za vás spoluhráč, ale při degustaci jste v tom sami.

Ochutnávky v restauraci Horác.

Úvodní ochutnávky v restauraci Horác byly jistě plné chyb, ale žádný propadák to nebyl. Ba naopak. Po čase začal být prostor v restauraci Horác malý. Začaly degustace v Retro baru a návštěvy tradičních vinných festivalů. Nakonec se nám podařilo, dostat se až na pódium a vyhráli cenu za nejlepší víno .

Přebíraní ceny pro nejlepší Veltlín festivalu.

Na festivalech jsme kromě cen získávali také kontakty, které se ukázaly základem pro všechno. U dobrého vína toho totiž domluvíte víc, než v kdejaké kanceláři. A jeden takový vinný večer nás dostal na letošní Designblok a to už byla akce úplně jiného kalibru.

Příprava welcome drinku na Designbloku

Nikdo z nás dvou nikdy nepořádal akci pro 50 000 lidí. Přípravy byly dlouhé, ale vyplatilo se. Vše se náramně povedlo a proto bude příští rok pro nás nesmírně důležitý. Dostali jsme nabídku na více akcí během roku a my určitě uděláme vše proto, aby jsme se stále posouvali a plnili si svůj sen.O autorovi

admin:

0 Comments

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napsat komentář