Dodavatelé vína na Designblok

Dodavatelé vína na Designblok

Říjen 1, 2019 Uncategorized 0

 Od malých ochutnávek na velké výstaviště v Holešovicích

Dodnes nevíme přesně, kdy ten nápad vzniknul, ale po necelých dvou letech jsme strašně rádi, že jsme se do něj pustili. Debaty na vinici, že bychom založili vlastní firmu s víny, jsme vedli každý den, ale znáte to. Nápadů máte za život plno, ale realizace často vázne.

Nejprve jsme si říkali, že bychom zkusili pár ochutnávek a uvidíme jestli lidem budou vína chutnat a zda my vůbec zvládneme práci, kterou ani jeden z nás nikdy nedělal.

Po počátečních nezdarech a věřte tomu, že občas to mezi námi dvěma pěkně jiskřilo, jsou naše vína čím dál více oblíbenější a objednávky na ně, ale i na naše výlety za vínem jen rostou.

Součástí naší strategie bylo samozřejmě oslovovat i velké firmy. Po minulém roce, kdy jsme spolupracovali s firmou Meyto na Designbloku a poté naši spolupráci postupně rozvíjeli i dále se nám letos ozvala firma, která celý Designblok pořádá.

Přes 50 000 tisíc lidí navštíví pražské výstaviště v Holešovicích, aby zjistili ,co je nového na trhu s designem. A my budeme s našimi rakouskými víny u toho. 

V tzv. Superstudiu (název jedné z místností na výstavišti v Holešovicích) pro vás připravujeme úvodní welcome drink a po celých pět dní (16.10. – 21.10.) stánek s vínem a občerstvením, který bude jediný na Designbloku. Dostali jsme i volnou ruku k naší vizualizaci. Jediná podmínka byla, žádný plast!! Neboť hlavní téma Designbloku je Budoucnost.

O autorovi

admin:

0 Comments

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napsat komentář