Den růžových vín na jihlavském náměstí i s Víny od Krále

Den růžových vín na jihlavském náměstí i s Víny od Krále

Duben 21, 2018 O víně 0

Tradičně první májová sobota patří na jihlavském náměstí koštu růžových vín. A Vína od Krále budou u toho. Naladění jarní atmosféry má se sklenkou růžového vína neobyčejné kouzlo, které si na jihlavském náměstí vybudovalo krásnou tradici. A to že nejste zrovna vinař? Nevadí. Během dne je připraven bohatý kulturní program. Těšit se můžete na zaplétání máje, hudební doprovod i dětský koutek, Prostě skvělý program pro celou rodinu.

Rakouský Zweigelt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po úspěchu, kterých Vína od Krále, dosáhla na Festivalu vín v Jihlavě 2018, nemůžeme rozhodně chybět. Tentokrát pro vás máme jak vína suchá, tak i vína s vyšším obsahem cukru, abychom vám předvedli, jak nádherná a rozmanitá vína jsou z oblasti Kamptal a Kremstal.

Při výběru jsme volili odrůdu Zweigeltrebe, který byl původem vyšlechtěn nedaleko českých hranic v rakouském Klostenburgu. Tradičně u našeho stánku nebude chybět vámi oblíbené vinařství Rabl a zvláště pro tuto akci zvolené vinařství Winzer Krems s jeho úžasným Sommerfrische 2017, které je známé především jeho krásně jahodovým buketem.

O autorovi

Vinnie Redaktor:

0 Comments

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napsat komentář